Nepakartojamos vartiklės - SV Fishing Lures

SV Fishing – dar visai jauna Ukrainos kompanija. Ši kompanija specializuojasi plėšriosioms žuvims gaudyti skirtų masalų gamyboje. Visos SV Fishing Lures vartiklės buvo kuriamos specialiai Rytų Europos vandenims ir tokioms žuvims gaudyti kaip lydeka, ešerys, šapalas, salatis, meknė, starkis ir upėtakis. Pats technologinis procesas šių masalų gamybai sukoncentruotas būtent Ukrainoje, neįskaitant aišku pačių trišakių, vienšakių kabliukų ir žiedelių - kuriuos ši kompanija įsigyja iš Japonijos gamintojų. Visos SV Fishing Lures vartiklės yra gaminamos iš žalvario.

Norėtųsi pabrėžti kad, per pirmus gyvavimo metus SV Fishing firma ir jos gaminamomis vartiklėmis buvo „apsiginklavę“ žvejai – sportininkai per 3-čiąsias Pasaulines spiningavimo varžybas (Sportinio spiningavimo Pasaulio čempionatas 2011m. Italija).

Jei kalbėti apie masalų spalvas tai galima būtų paminėti tą faktą, kad spalvinė gama buvo renkama analizuojant pačias kibliausias ir labiausiai pasiteisinusias praktikoje masalų spalvas. Čia jums yra ir įvairiausios juodos spalvos kombinacijos – nepakartojamos Mekninės – Šapalinės spalvos, o taip pat ir natūralios spalvos kurios išlieka pačios aktualiausios bet kokiu metų sezonu. Specialiai lydekoms buvo sukurtos „rėkiančios“, nuodingai – salotinės spalvos. SV Fishing Lures kompanija nepamiršo ir mėgėjų gaudančių upėtakius, ryški spalvų paletė su blizgučių kombinacijomis „pramušė“ visus nenorus kibti šiai stipriai žuviai.  Šiame spalvų asortimente galima būtų suskaičiuoti keturiasdešimt penkias spalvines gamas įvairių spalvų ir atspalvių, o taip pat ir iliuminuojančias spalvas (šviečiančias tamsoje).

Vartiklės pasižymi fluorescencinėmis savybėmis

Visiems žvejams skeptikams siūlome pasižiūrėti žemiau pateikiamus gyvus įrodymus, to ko vertos yra šios vartiklės.